Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни вибороли абсолютну першість у чемпіонаті України з триатлону — Новости Житомира

Житомиряни вибороли абсолютну першість у чемпіонаті України з триатлону — Новости Житомира

Житомиряни вибороли абсолютну першість у чемпіонаті України з триатлону
16 серпня на Чемпіонаті України з триатлону в командній гонці, який цими днями проходить у Запоріжжі, жіноча і чоловіча команди житомирян вибороли дві золоті медалі.
Про це повідомив віце-президент Житомирської обласної федерації з триатлону Микола Покотило.
«Чемпіони України з триатлону – саме так і не інакше треба називати наших житомирських спортсменів, які сьогодні двічі (окремі змагання чоловічої та жіночої команд) вибороли золоту першість в командному чемпіонаті України з триатлону. Таким чином, 16 серпня актив спортивних нагород Житомирщини поповнився двома золотими медалями», – йдеться в повідомленні.
Це стало можливим за рахунок титанічних старань житомирських спортсменок – учасниць збірної команди Олександри Степаненко, Анни Абдулової, Діани Машевської та Анастасії Черненко, а також команди найсильніших спортсменів – учасників чоловічої збірної Сергія Кохана, Віктора Генчікова та Романа Главацького, – додає Микола Покотило.
«Нашим спорстменам не було рівних!» – ділиться враженнями віце-президент.
Зі слів президента Житомирської обласної федерації з триатлону Наталії Кирилович, чемпіони присвячують свою перемогу Збройним силам України.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"