Последние новости
Главная / Новости / Житомирський кікбоксер Володимир Демчук розпочав підготовку до чемпіонату світу в Сербії — Новости Житомира

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук розпочав підготовку до чемпіонату світу в Сербії — Новости Житомира

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук розпочав підготовку до чемпіонату світу в Сербії
Житомирський кікбоксер Володимир Демчук розпочав підготовку до чемпіонату світу в Сербії Сьогодні, 15:35 З 07 по 19 серпня 2015 року прославлений житомирянин Володимир Демчук взяв участь у навчально-тренувальному зборі національної збірної команди України з кікбоксингу WАКО, який відбувся на спортивній базі «Світанок» у Черкаській області. Ці збори стали першим етапом підготовки Володимира до чемпіонату світу 2015 року, що відбудеться у жовтні цього року у столиці Сербії місті Бєлград.
Володимир Демчук – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, кращий кікбоксер України 2013 року, кавалер нагрудного знаку «Відзнака» за заслуги перед містом Житомиром. Тренується у Житомирській дитячо-спортивній школі «Авангард» під керівництвом заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава Анатолійовича.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"