Последние новости
Главная / Новости / Продажі iPhone 6S і iPhone 6S Plus почнуться 18 вересня — Новости Житомира

Продажі iPhone 6S і iPhone 6S Plus почнуться 18 вересня — Новости Житомира

Продажі iPhone 6S і iPhone 6S Plus почнуться 18 вересня
Продажі iPhone 6S і iPhone 6S Plus почнуться 18 вересня Сьогодні, 14:28 Продажі нових смартфонів iPhone 6S і iPhone 6S Plus почнуться 18 вересня.
Про це повідомляє видання Forbes.
Видання зазначає, що вони стануть доступні в США, Японії, Німеччини та Великобританії. Дані про старт продажів були отримані завдяки витоку інформації з британського підрозділу оператора стільникового зв’язку Vodafone.
Перші чутки про смартфони Apple наступного покоління з’явилися в мережі 13 травня. Як повідомлялося, новинки, імовірно, обзаведуться підтримкою технології Force Touch, отримають більш потужну камеру і ще кілька функціональних нововведень.
За даними авторитетного джерела в KGI Securities, розміри екранів залишаться такими ж, як і в iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Діагоналі – 4,7 і 5,5 дюймів. А ось спектр кольорів корпусу поповниться “рожевим золотом”.
Шосте покоління своїх смартфонів Apple представила 9 вересня, а продажі пристроїв почалися в США, Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канаді, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, Франції та Японії 19 вересня.
За перші три дні після виходу iPhone 6 і iPhone 6 Plus в продаж в країнах першої хвилі Apple реалізовала більше 10 мільйонів смартфонів.
Джерело статті: Українська правда

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/