Последние новости
Главная / Новости / З українських екранів зникли ще 3 російські серіали — Новости Житомира

З українських екранів зникли ще 3 російські серіали — Новости Житомира

З українських екранів зникли ще 3 російські серіали
З українських екранів зникли ще 3 російські серіали Сьогодні, 17:43 Державне агентство з питань кіно заборонило демострацію в Україні російських серіалів «Платина» та «Платина 2», а також серіалу «Спасіть наші душі» російсько-українського виробництва.
“Згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та Законом «Про кінематографію», яким заборонено розповсюдження і демонстрація фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора або створення позитивного образу працівників таких органів чи радянських органів державної безпеки, Державне агентство України з питань кіно на підставі висновку Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України заборонило показ телесеріалів «Платина», режисер Мурад Алієв, 2005 рік (Росія), «Платина 2», режисер Мурад Алієв, 2008 рік (Росія), «Спасіть наші душі», режисер Кирил Белевич, 2008 рік (Росія – Україна)”, – йдеться у повідомленні на сайті “Держкіно”.
Джерело статті: Укрінформ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"