Последние новости
Главная / Новости / Під Києвом у лісосмузі поблизу санаторію знайдено тіло молодої жінки. Допоможіть встановити особу. — Новости Житомира

Під Києвом у лісосмузі поблизу санаторію знайдено тіло молодої жінки. Допоможіть встановити особу. — Новости Житомира

Під Києвом у лісосмузі поблизу санаторію знайдено тіло молодої жінки. Допоможіть встановити особу.
Під Києвом у лісосмузі поблизу санаторію знайдено тіло молодої жінки. Допоможіть встановити особу. Сьогодні, 15:27 9 серпня поточного року у лісосмузі поблизу санаторію «Світанок» (заїзд з Житомирського шосе в напрямку Рибгоспу) біля дороги виявлено тіло молодої жінки. Особа жертви злочину поки що не встановлена. Правоохоронці звертаються до громадян: якщо хтось володіє інформацією щодо особи жінки, негайно інформуйте правоохоронні органи. Будь-яка інформація допоможе розкриттю злочину та затриманню особи, що його вчинила.
Її прикмети: на вигляд 25-30 років, зріст 165 см, середньої тілобудови, волосся довге русяве, очі сірі.
Була одягнена у червону футболку (туніка), чорні лосини (шорти), замшеві світло-коричневі босоніжки.
Якщо хтось володіє інформацією щодо особи потерпілої або обставин злочину (можливо, бачили її з супутником (чи кількома), або у вона сідала (виходила) у автомобіль), просимо повідомити до чергової частини Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві за номером 424-03-41, 423-90-76 або (063) 236-85-01, або «102».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"