Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині через вентилятор ледь не згоріла квартира — Новости Житомира

На Житомирщині через вентилятор ледь не згоріла квартира — Новости Житомира

На Житомирщині через вентилятор ледь не згоріла квартира
27 серпня о 19:33 на пункт зв’язку 23-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Черняхів надійшло повідомлення про пожежу в квартирі, що знаходиться в селищі Головино.
До служби порятунку «101» зателефонував 29-річний власник оселі. Згодом чоловік розповів, що горіння почалось з вентилятора, який знаходився у ввімкненому стані в одній із кімнат квартири. Одразу по всіх приміщеннях почав розповсюджуватись густий їдкий дим. Господар, не гаючи часу, вибіг з квартири та зателефонував рятувальникам.
Прибулі за викликом фахівці ДСНС встановили, що квартира знаходиться на 3-му поверсі 4-х поверхового житлового будинку. Через сильне задимлення на гасіння пожежі була відправлена ланка газодимозахисників у складі 3-х чоловік. Вже о 20:20 силами рятувальників загорання було ліквідоване. Вогнем знищено домашнє майно.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от