Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність»
Житомирським дітям покажуть короткометражне кіно про толерантність. Фестиваль «Єдність і толерантність» стартував з вересня у Києві.
У Житомирі пройде з 29 вересня по 1 жовтня. У рамках кінофоруму відбуватимуться безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.
Про це інформують на сайті міькради.
«Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно «Інтерфільм Берлін». Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців», – пояснює координатор фестивалю в Житомирі, викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. і. Огієнка Ігор Шурпан.
Під час фестивалю пройдуть сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років.«29 вересня на перегляд ми запрошуємо учнів молодшої школи, 30 вересня – середньої (4-7 класи) та 1 жовтня чекаємо представників старшої школи. Щодня у кінотеатрі «Україна» буде по два сеанси – о 15:00 і о 17:00. Вхід – безкоштовний», – зазначив І. Шурпан.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от