Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність»
Житомирським дітям покажуть короткометражне кіно про толерантність. Фестиваль «Єдність і толерантність» стартував з вересня у Києві.
У Житомирі пройде з 29 вересня по 1 жовтня. У рамках кінофоруму відбуватимуться безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.
Про це інформують на сайті міькради.
«Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно «Інтерфільм Берлін». Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців», – пояснює координатор фестивалю в Житомирі, викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. і. Огієнка Ігор Шурпан.
Під час фестивалю пройдуть сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років.«29 вересня на перегляд ми запрошуємо учнів молодшої школи, 30 вересня – середньої (4-7 класи) та 1 жовтня чекаємо представників старшої школи. Щодня у кінотеатрі «Україна» буде по два сеанси – о 15:00 і о 17:00. Вхід – безкоштовний», – зазначив І. Шурпан.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"