Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність» — Новости Житомира

В Житомирі пройде фестиваль «Єдність і толерантність»
Житомирським дітям покажуть короткометражне кіно про толерантність. Фестиваль «Єдність і толерантність» стартував з вересня у Києві.
У Житомирі пройде з 29 вересня по 1 жовтня. У рамках кінофоруму відбуватимуться безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.
Про це інформують на сайті міькради.
«Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно «Інтерфільм Берлін». Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців», – пояснює координатор фестивалю в Житомирі, викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. і. Огієнка Ігор Шурпан.
Під час фестивалю пройдуть сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років.«29 вересня на перегляд ми запрошуємо учнів молодшої школи, 30 вересня – середньої (4-7 класи) та 1 жовтня чекаємо представників старшої школи. Щодня у кінотеатрі «Україна» буде по два сеанси – о 15:00 і о 17:00. Вхід – безкоштовний», – зазначив І. Шурпан.

Интересное

В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині — Новости Житомира

В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині Сьогодні, 16:38 19 серпня у смт. Довбиші Баранівського району сталося самогубство 17-річного місцевого жителя. У ході перевірки встановлено, що хлопець покінчив з життям після сварки у родині. Близько 15.30 19 серпня до Баранівського РВ УМВС надійшла інформація про смерть неповнолітнього жителя смт. Довбиша.