Последние новости
Главная / Новости / Нова квартира в новобудові за доступною ціною. — Новости Житомира

Нова квартира в новобудові за доступною ціною. — Новости Житомира

Нова квартира в новобудові за доступною ціною.
Нова квартира в новобудові за доступною ціною. Сьогодні, 15:41 Нова квартира в новобудові за доступною ціною – це не міф, а реальність. І це нам вже вкотре підтверджує компанія “Набережний квартал”, котра будує житло в 19 областях України.
Як відомо, живим прикладом виконання обіцянок забудовника в Житомирській області є здана в експлуатацію перша черга ЖК «Набережний квартал» у м.Житомир, проте компанія на цьому не зупинилася і в районі Крошня по вул. Щорса, 99-Б почала будівництво ще одного житлового комплексу «Капучіно».
Це вражає, але компанії вдається будувати і продавати нове житло за більш доступними цінами, ніж навіть на вторинному ринку житла. Одним з факторів, що дозволяють це робити, є закупівля якісних будматеріалів великим оптом з великими знижками.
Крім того це можливо завдяки тому, що:
• Ціна за кв. метр залежить від стадії будівництва.
• Прив’язка ціни за кв. метр до реальної вартості будматеріалів і будівельних робіт, а не курсом валют.
• Використовується типовий проект.
На сьогоднішній день компанія пропонує скористатися безпрецедентною можливістю! – Придбати квартиру за ціною від 7400 грн за 1 кв. метр і при необхідності замовити і отримати абсолютно безкоштовну перепланування вашої квартири, яку можна реалізувати на етапі будівництва.
Масштаб, з яким компанія увірвалася на ринок нерухомості 3 роки тому, вражає – згідно з інформацією на офіційному сайті компанії nkvartal.com в 19 регіонах країни вже побудовано 400 000 м² житла (50 будинків, введених в експлуатацію!).
Квартира в ЖК «Капучіно» в Житомирі це зручне транспортне розташування – поруч по вул. Щорса проходять магістралі міського, приміського і міжміського транспорту. Це зручна інфраструктура – в цьому районі розташовані дві школи, дитячий садок, центр дитячого розвитку, звичайно є магазини, банки, а в 2 х квартал від новобудови знаходиться Сінний ринок.
Квартира в ЖК «Капучіно» порадує її власника: зручним сучасним плануванням, з великими обідними зонами, квартирами-студіями, високими стелями до 2,8 м, автономним опаленням, стінами, утепленими мінватою і енергозберігаючими склопакетами, а енергоефективність сьогодні для нашої країни, як відомо – це тема №1.
Команда менеджерів в офісі по вул. Бородія, 50А, (тел. (067) 424-77-33) завжди з радістю допоможе Вам у виборі квартири, ознайомить з договором, та всіма цікавлячими Вас документами.
Ми впевнені, що нова квартира в ЖК “Капучіно” це хороша інвестиція в майбутнє вашої родини.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"