Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині цьогоріч з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури | Новости Житомира

На Житомирщині цьогоріч з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури | Новости Житомира

Державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства завершили будівництво лісових доріг.
Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.
Отож, лісова дорожня мережа області нинішнього року збільшилася на 55 кілометрів, при цьому обсяг фактично збудованого на 4 відсотки більший від запланованого. Найбільше лісових доріг побудовано в Городницькому та Лугинському держлісгоспах – по 6 кілометрів. До того ж лугинці план будівництва перевиконали на 68 відсотків.«Справа в тому, що на 2,5 кілометрах дороги в Радогощанському лісництві ми планували лише насипати земляне полотно, іншими словами – зробити підготовчі роботи на майбутній рік, – роз’яснює директор лісгоспу Анатолій Павленко. – Однак, враховуючи факт заболоченості тієї місцевості, аби не сталося так, що наступного року доведеться вести будівельні роботи в болоті – ми вирішили використати цьогорічну посуху, віднайшли кошти та повністю завершили будівництво цієї вітки. До того ж ця дорога значно скоротить відстань вивезення лісопродукції і ми матимемо суттєву економію».Решта ж лісгоспів, готуючись до дорожньобудівельних робіт наступного сезону, підготували 75 кілометрів земляного полотна. Таким чином, в держлісфонді області цього року з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури.«Всі роботи виконані за власні кошти підприємств, – поточнює начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. – Затрати на кожен кілометр будівництва в середньому склали 320 тисяч гривень».Додамо, що за останні вісім років підприємствами Житомирського ОУЛМГ побудовано 334 кілометри лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от