Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині цьогоріч з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури | Новости Житомира

На Житомирщині цьогоріч з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури | Новости Житомира

Державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства завершили будівництво лісових доріг.
Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.
Отож, лісова дорожня мережа області нинішнього року збільшилася на 55 кілометрів, при цьому обсяг фактично збудованого на 4 відсотки більший від запланованого. Найбільше лісових доріг побудовано в Городницькому та Лугинському держлісгоспах – по 6 кілометрів. До того ж лугинці план будівництва перевиконали на 68 відсотків.«Справа в тому, що на 2,5 кілометрах дороги в Радогощанському лісництві ми планували лише насипати земляне полотно, іншими словами – зробити підготовчі роботи на майбутній рік, – роз’яснює директор лісгоспу Анатолій Павленко. – Однак, враховуючи факт заболоченості тієї місцевості, аби не сталося так, що наступного року доведеться вести будівельні роботи в болоті – ми вирішили використати цьогорічну посуху, віднайшли кошти та повністю завершили будівництво цієї вітки. До того ж ця дорога значно скоротить відстань вивезення лісопродукції і ми матимемо суттєву економію».Решта ж лісгоспів, готуючись до дорожньобудівельних робіт наступного сезону, підготували 75 кілометрів земляного полотна. Таким чином, в держлісфонді області цього року з’явилося 49 нових об’єктів лісової інфраструктури.«Всі роботи виконані за власні кошти підприємств, – поточнює начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. – Затрати на кожен кілометр будівництва в середньому склали 320 тисяч гривень».Додамо, що за останні вісім років підприємствами Житомирського ОУЛМГ побудовано 334 кілометри лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"