Последние новости
Главная / Новости / «МДЦ Експерт-Житомир»: якісна діагностика та соціальна відповідальність — Новости Житомира

«МДЦ Експерт-Житомир»: якісна діагностика та соціальна відповідальність — Новости Житомира

«МДЦ Експерт-Житомир»: якісна діагностика та соціальна відповідальність  
Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я
Так говорив німецький філософ Артур Шопенгауер. І з цим погодиться, мабуть, кожен. Адже будь-яка недуга здатна отруїти життя навіть, здавалося б, найщасливішої людини.
Говорячи про людське здоров’я, лікарі часто наголошують: важливо своєчасно й точно визначити, який саме орган або система «дає збій». Тільки тоді можна розпочати правильне лікування. В місті Житомирі оперативно й точно провести діагностику та визначити «поломку» в людському організмі допоможе медичний діагностичний центр «Експерт».
«МДЦ Експерт»: сучасне обладнання та лікарі-професіонали
«МДЦ Експерт» – це всеукраїнська мережа діагностичних центрів. Всього мережа налічує 12 центрів по Україні. Житомирське відділення «МДЦ Експерт» функціонує на базі обласної клінічної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського. В 2013 році «МДЦ Експерт-Житомир» повністю оновив свою технічну базу та був оснащений 64-зрізовим мультиспіральними комп’ютерним і 1,5-Тесловим магніто-резонансним томографами, а також ультразвуковим апаратом експертного класу. Унікальні діагностичні можливості медичного центру забезпечує обладнання фірми TOSHIBA (Японія) – лідера за виробництвом діагностичного обладнання в світі.
Однак головною цінністю та запорукою якісної роботи «МДЦ Експерт-Житомир» є висококваліфіковані лікарі-діагности, рівень підготовки яких відповідає європейським вимогам. Так, лікарі медичного діагностичного центру постійно працюють над підвищенням власного професійного рівня та проходять навчання в спеціальному підготовленому центрі під егідою школи радіологів України, беруть участь в науково-практичних конференціях і тренінгах, активно співпрацюють з Європейською школою радіологів.
«МДЦ Експерт-Житомир» – соціально відповідальний заклад
«МДЦ Експерт-Житомир» взяв на себе важливу соціальну ініціативу.
Вже декілька років підряд тут безкоштовно обстежують всіх дітей з підозрою на онкопатологію та хворих, які позбавлені опіки рідних або знаходяться за межею фінансових можливостей. За 2014-2014 роки – на суму 251 000 грн.
Після початку воєнних подій на сході України МДЦ “Експерт” виступив з ініціативою і почав безкоштовно діагностувати стан пацієнтів-учасників АТО. Всього на суму 330 900 грн. було зроблено таких обстежень впродовж 2014-2015 років.
Окрім того, пацієнти із соціально незахищених верств населення – інваліди, ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці та інші – отримують знижки при обстеженні. Загалом, знижок було зроблено на суму 810 830 грн. за останні два роки.
Вчасна та якісна діагностика – перший крок на шляху до одужання
Здоров’я називають найдорожчим скарбом. Аби якнайдовше зберегти цей скарб, кожному варто бути уважним до себе й пам’ятати: саме якісна діагностика дозволяє своєчасно і точно встановити діагноз або виявити хворобу, що є запорукою правильних рішень у лікуванні та уникнення ускладнень.
Записатися на обстеження в «МДЦ Експерт-Житомир» або проконсультуватися щодо обстеження можна за телефонами: (0412) 43-75-15, (0412) 46-86-61, (067) 411-08-24, а також за адресою м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3.
Більш детальну інформацію про «МДЦ Експерт-Житомир» можна отримати за посиланням
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"