Последние новости
Главная / Новости / Білоцерківська фірма годуватиме школярів-чорнобильців у Коростені та двох районах — Новости Житомира

Білоцерківська фірма годуватиме школярів-чорнобильців у Коростені та двох районах — Новости Житомира

Білоцерківська фірма годуватиме школярів-чорнобильців у Коростені та двох районах
Білоцерківська фірма годуватиме школярів-чорнобильців у Коростені та двох районах Сьогодні, 15:10 ТОВ «Візит» з міста Узин Білоцерківського району Київської області стало переможцем відкритих торгів із закупівлі послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у школах Коростенського, Лугинського районів та міста Коростеня Житомирської області.
Оголошення про результати відкритих торгів від 17 серпня 2015 року опубліковані на сайті Державних закупівель.
Замовником торгів виступив Департамент праці та соцзахисту населення Житомирської облдержадміністрації.
На торги були виставлені три лоти – «Послуги щодо забезпечення харчуванням за контрактом (послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення) Ємільчинського та Новоград-Волинського районів (1-й лот), Коростенського, Лугинського районів та міста Коростеня (2-й лот) та Народицького, Олевського і Овруцького районів (третій лот) у загальній кількості 1459536 діто-днів.
У процедурі закупівлі брали участь 5 підприємств: Державне підприємство Міноборони «Білоцерківський військовий торг», ТОВ «Візит» (Київська область, Білоцерківський район, м. Узин), ТОВ «Арта Груп» з Києва, а також два підприємства з Коростеня – ТОВ «Продцентр-плюс» та «Коростеньхарч», які бажали годувати дітей з прилеглих населених пунктів (лот №2).
«Білоцерківський військторг» пропонував послуги із забезпечення харчування лише по 3-му лоту (Народицький, Олевський і Овруцький райони).
У ході торгів пропозиція фірми «Арта Груп» була відхилена у зв’язку із невідповідністю вимогам документації з конкурсних торгів (зокрема, відсутність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів та інформації щодо наявності антикорупційної програми), а лоти 1 і 3 – відмінені з причини допущення до оцінки пропозиції менш ніж двох учасників.
Переможець відкритих торгів по 2-му лоту – ТОВ «Візит» – оцінив свої послуги в 11 млн 900 тис. грн без ПД ( «Арта Груп» – у 12,6 млн). Термін забезпечення харчування дітей-чорнобильців – протягом 2015 року.
Загалом за послуги харчування школярів-пільговиків у 7 районах і райцентрі Коростень департамент планував витратити 36, 7 млн грн.
Як повідомляв Житомир.info, у березні 2014 року Мінсоцполітики призупинили безкоштовне харчування дітей-чорнобильців і пообіцяло батькам грошову компенсацію.
Влада Житомира збиралася компенсувати батькам житомирських «чорнобильців» по 153 грн. 21 коп. для дітей ясельної групи та 196 грн. 27 коп. для дітей від 3 до 8 років.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/