Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві безробітна жінка обікрала автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві безробітна жінка обікрала автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві безробітна жінка обікрала автомобіль
У Бердичеві безробітна жінка обікрала автомобіль Сьогодні, 16:34 У Бердичеві чоловік з дружиною не замкнули автомобіль, а з нього викрали 3 тис. грн.
15 серпня до Бердичівського міськвідділу міліції звернулося подружжя жителів райцентру, повідомивши, що з їх незачиненої ВАЗівки, яку вони залишили біля присадибної ділянки в одному із сіл району, викрадено жіночу сумочку. Разом з нею злодій поцупив і 3 тис. грн.
Як з’ясували правоохоронці, необачністю господарів скористалася 35-річна місцева жителька, яка ніде не працює і зловживає спиртним. Жінка врешті визнала свою причетність до крадіжки. Викрадені сумку та частину грошей у неї вилучено.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, громадськими або виправними роботами, піврічним арештом або позбавлення волі строком до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"