Последние новости
Главная / Новости / Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє.
Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:04 Протягом доби – 11 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: пров. 3-й Щорса, 36, 1-й Старокиївський, 5, вул. Київська, 106, пров. 1-й Київський, 5, 2-й Мар’янівський, 25, вул. Ватутіна, 106, Східна, 68, пров. Вацківський, 9, Сікорського, 9, вул. Гагаріна, 31, Перемоги, 1, Малинська опора.
За минулу добу було ліквідовано 5 поривів водогінних мереж і 38 заторів, відремонтовано 5 колонок, колодязь і засувку.
11 вересня від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають на вул. Генерала Потапова, 7, пр-д Кондратюка, 7, 9, вул. Вітрука, 29, Щорса 151.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,