Последние новости
Главная / Новости / Ляшко радикалам Житомирської області: Ми вийшли із коаліції зрадників України — Новости Житомира

Ляшко радикалам Житомирської області: Ми вийшли із коаліції зрадників України — Новости Житомира

Ляшко радикалам Житомирської області: Ми вийшли із коаліції зрадників України  
В середу, 23 вересня представники Радикальної партії Житомирської області взяли участь в селекторній нараді із лідером партії Олегом Ляшко. Ця всеукраїнська селекторна нарада була проведена з керівниками усіх місцевих організацій РПЛ. Однієї із тем наради було висвітлення позиції партії щодо виходу із парламентської коаліції.
Як відомо, 31 серпня в Верховній Раді України відбулася низка подій, в тому числі трагічних, одним із результатів яких стала заява РПЛ про вихід із парламентської коаліції.
На прохання представників партії на місцях Ляшко роз’яснив офіційну позицію партії щодо цього.
«У трагічний для країни день 31 серпня 2015 року у Верховній Раді відбувся акт національної зради. В результаті змови фракцій Президента та Прем’єр-міністра з путінською «п’ятою колоною» та представниками олігархічних кланів у парламенті були попередньо схвалено нав’язані ззовні путінські конституційні зміни, спрямовані на розкол України та позбавлення її суверенітету. Особливий статус Донбасу, діалог із сепаратистами – це і є зрада!», – зазначив на нараді Ляшко.
Разом із тим, Ляшко підкреслив що демократичні сили, такі як РПЛ, були проти цього прокремлівського фарсу. «Влада в цей чорний для України день навіть вдалася до кривавої провокації на мітингу під стінами ВР, щоб відволікти увагу людей від зради, яка коїлась в Парламенті», – наголосив радикал.
«А в цей час голосування на догоду чужим інтересам знаменувало собою створення де-факто в парламенті нової «ширки» з регіоналами та олігархами – недемократичної неукраїнської більшості. Саме тому фракція Радикальної партії Олега Ляшка одностайно заявила про свій вихід з парламентсько-урядової коаліції» – роз’яснив Ляшко.
Тож Ляшко закликав і партійців на місцях тримати ряди «чистими». Радикал переконаний, що РПЛ наразі – один із форпостів української демократії.
«Жодного екс-регіонала у списках Радикальної партії не буде. Хто з керівників парторганізацій порушить це – вижену з партії. Хай усі регіонали ідуть в БПП. Хай недобитки режиму Януковича і посіпаки режиму Порошенка разом потонуть на цьому політичному «Титаніку», – заявив Ляшко.
Лідер радикалів також наголосив, що політичні переслідування, які почалися зараз проти лідерів РПЛ – ознака того, що із політичною силою рахуються. «Б’ють та зважають на сильних! Наша фракція в Парламенті міцно тримає свій курс і ми збираємося ще раз гучно заявити про себе на місцевих виборах в Україні. Тримаємось, разом до перемоги!» – зазначив наостанок Ляшко.
На нараді були присутні перший номер списку партії на виборах до міськради, відома в Житомирі людина, меценат Олександр Ракович, керівник територіальної житомирського осередку РПЛ, досвідчений партієць Ілля Смичок, Тарас Коцур – керівник житомирської міської організації РПЛ та бувший керівник Богунського відділу партії, керівники місцевих організацій.
Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"