Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі Машковський здав шматок «державної» річки в оренду для розведення риби — Новости Житомира

У Житомирському районі Машковський здав шматок «державної» річки в оренду для розведення риби — Новости Житомира

У Житомирському районі Машковський здав шматок «державної» річки в оренду для розведення риби
Жінка-підприємець отримала в оренду на 10 років водний об’єкт у комплексі із земельною ділянкою водного фонду площею 16,02 на території Вертокіївської сільської ради Житомирського району.
Відповідне розпорядження 8 вересня 2015 року підписав голова Житомирської ОДА Сергій Машковський.
«Надати фізичній особі-підприємцю Решетар Аллі Анатоліївні в оренду водний об’єкт у комплексі із земельною ділянкою водного фонду, площею 16,02 га, у т. ч.: 14,60 га – під водою, 1,42 га – прибережна захисна смуга, на території Вертокіївської сільської ради Житомирського району, строком на 10 років, кадастровий номер земельної ділянки 1822081300:02:000:0003», – зазначено у документі.
На кадастровій карті України видно, що ділянка водного фонду з таким кадастровим номером знаходиться у державній власності. Цільове призначення – 10.07 «Для рибогосподарських потреб».
«Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації, після затвердження паспорту водного об’єкта, укласти з фізичною особою-підприємцем Решетар А. А. договір оренди водного об’єкта у комплексі із земельною ділянкою водного фонду», – йдеться у розпорядженні.
Цим же розпорядженням ще троє громадян та одне підприємство отримали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів у Житомирському районі.
Дозволи надані на підставі протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 12.08.2015 №3. Контролювати виконанням розпорядження буде перший заступникголови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"