Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі офіційно представили нове покоління комерційних автомобілів Volkswagen — Новости Житомира

У Житомирі офіційно представили нове покоління комерційних автомобілів Volkswagen — Новости Житомира

У Житомирі офіційно представили нове покоління комерційних автомобілів Volkswagen  
Нові моделі Volkswagen Caddy та Transporter офіційно представили у Житомирі. Поціновувачі автомобілів Volkswagen та постійні клієнти автосалону Інтер Авто Центр прийшли першими побачити оновлений модельний ряд комерційних автомобілів. Гостям розповіли історію оновлених моделей, а також влаштували розважальну програму та подарували учасникам цінні призи від партнерів: страхових компаній УНІКА та “Княжа ВІЄНА Іншуренс Груп”.
Директор автосалону розповідає: у новому модельному ряді особливу увагу приділено комфорту та безпеці, що зазвичай не характерно для комерційних автомобілів.
«На сьогоднішній день грань між комерційними автомобілями та легковими поступово стирається , і зараз на комерційних автомобілях стало більше доступних опцій, які раніше використовував Volkswagen в легковій групі . Це система Blue Motion, система адаптивного круїз контролю, система навігації, камер заднього виду, паркувальних асистентів», – розповідає Володимир Машко.
Відвідувачі заходу, які вперше сіли за кермо нового Volkswagen, розповідають: комфорт у новому поколінні можна порівняти з легковими автомобілями преміум класу.
«Що стосується «Мультівену» – тут більше преміум, навіть бізнес клас. Якщо поглянути у салон, то так зроблено, що точно вже не дрова і не мішки возити. Тобто, розраховано на сім’ю або на компанію, і за кількістю різноманітних функціональних «прибамбасів» можна віднести більше до спортивного автомобіля», – ділиться враженнями відвідувач заходу Сергій Купринюк.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"