Последние новости
Главная / Новости / Житомирянин подолав справжню олімпійську дистанцію в Буковелі — Новости Житомира

Житомирянин подолав справжню олімпійську дистанцію в Буковелі — Новости Житомира

Житомирянин подолав справжню олімпійську дистанцію в Буковелі
Житомирянин подолав справжню олімпійську дистанцію в Буковелі Сьогодні, 14:43 Буковель прийняв найвисокогірніші в Україні змагання, на яких професіонали та любителі могли проявити себе у плаванні, їзді на велосипеді та бігу.
20 вересня у Буковелі за підтримки Федерації триатлону України відбувся перший кубок Bukovel Triathlon Olympic Cup, учасники якого мали подолати справжню олімпійську дистанцію: спочатку проплисти півтора кілометри, потім пересісти на велосипеди та проїхати сорок кілометрів гірською дорогою і зрештою пробігти ще десять кілометрів.
Трасу у Буковелі підготували цікаву і складну: перепад висот на 40-кілометровому велоетапі складав більше 1200 м, а набір висоти на біговому відрізку – майже 200 м. Така траса оптимально підходить для того, щоб перевірити власні сили: «Якщо ви підкорили Буковель, вам по плечу й решта змагань з триатлону, які проводяться в Україні», – каже співорганізатор змагань, Микола Косенко.
Випробувати себе на міцність на старт цього разу вийшло близько 100 учасників з усієї країни, які благополучно дісталися фінішу. При цьому найдосвідченішому учаснику виповнилося 49 років. А переможцем став Сергій Кохан з Житомира з часом 2 год 18 хв.
«Bukovel Triathlon Olympic Cup пройшов на дуже високому рівні у повній відповідності до світових стандартів. Ми переконалися, що траси до проведення змагань з триатлону повністю готові. Причому не тільки національних змагань, а й міжнародних. До зустрічі наступного року, Буковелю», – каже Едуард Панарін, генеральний секретар Федерації триатлону України.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/