Последние новости
Главная / Новости / В Олевську ледь не згорів будинок через дитячі пустощі з вогнем — Новости Житомира

В Олевську ледь не згорів будинок через дитячі пустощі з вогнем — Новости Житомира

В Олевську ледь не згорів будинок через дитячі пустощі з вогнем
18 серпня о 14:06 на пункт зв’язку 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Олевськ надійшло повідомлення про пожежу у приватній цегляній господарській будівлі, що розташована на одній із вулиць районного центру. По прибуттю чергового караулу вогнеборці до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено дах споруди. Зусиллями бійців ДСНС пожежу було швидко локалізовано та о 16:00 – повністю ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю. Загиблих і травмованих не виявлено.
Зі слів власника споруди пожежа сталася через дитячі пустощі з вогнем. Його 10-ти річна донька залишилась сама вдома. Разом із друзями, яких вона покликала в гості, дівчинка почали гратися у літній кухні сірниками, що і стало причиною лиха. Про це згодом донька і розказала батькові.
Шановні громадяни! Дітям притаманна дитяча допитливість. Сірники, запальнички, газові і електричні прилади викликають у них підвищений інтерес. Щоб уникнути пожеж від дитячих пустощів з вогнем, Управління ДСНС у Житомирській області закликає Вас виконувати наступні заходи: навчайте дітей елементарним правилам поводження з вогнем; не залишайте дітей наодинці з ввімкнутими в електромережу електроприладами; запальнички, сірники та інші предмети, що легко займаються, зберігайте у недоступних для дітей місцях.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"