Последние новости
Главная / Новости / Голова Житомирської ОДА висловив співчуття Послу Франції у зв’язку з терактами в Парижі | Новости Житомира

Голова Житомирської ОДА висловив співчуття Послу Франції у зв’язку з терактами в Парижі | Новости Житомира

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський висловив співчуття Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон з приводу терористичних актів, що сталися в Парижі вчора, 13 листопада.
«Від імені жителів Житомирської області та від себе особисто висловлюю щирі співчуття сім’ям загиблих унаслідок терактів в Парижі. Наша область особливо відчуває біль утрат своїх земляків. Більше двохсот наших захисників загинули під час війни з терориcтами на сході нашої держави», – йдеться у співчутті.
«Ми засуджуємо тероризм у будь-яких його проявах та поділямо біль тих, хто втратив своїх рідних і близьких», – наголосив Сергій Машковський.
ДОВІДКОВО:
Увечері 13 листопада в Парижі сталася серія терактів. Загальна кількість загиблих, за останніми даними, становить 153 людини. Понад 200 поранені. З них 80 перебувають у важкому стані. Президент Франції Франсуа Олланд оголосив у країні надзвичайний стан.

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/