Последние новости
Главная / Новости / На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО — Новости Житомира

На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО — Новости Житомира

На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО
Вранці 12 вересня у Житомирі, біля стадіону «Спартак», почали збиратися люди у військовій формі з прапорами батальйону «Айдар».
Про це повідомили читачі. Боєць батальйону «Айдар», колишній «свободівець» і нинішній член партії «Обєднання «Самопоміч» Михайло Спілченко пояснив нашому журналісту мету зібрання.
«Сьогодні у Житомирі відбувається хода учасників АТО. Метою нашої ходи є, в першу чергу, вшанування воїнів, яких уже немає з нами, по друге – ми єднаємося сьогодні для того, щоб мешканці, люди бачили, що добровольці разом готові і надалі захищати терени нашої держави. Сьогодні ми плануємо відвідати Михайлівську церкву, вшанувати Небесну сотню і, звісно, ми сьогодні поїдемо на військовий цвинтар, де лежать наші побратими, щоб віддати їм шану», – сказав Сліпченко.
Він підкреслив, що мета ходи – нагадати мешканцям Житомира і владі про учасників АТО.
Як повідомляв , 12 вересня у Житомирі з нагоди Дня міста.

Интересное

Нефтебазу с поддельным бензином нашли под Житомиром — Новости Житомира

Бензин, который фактически убивал двигатели машин, продавали в Житомире, Киеве и области. Некачественный товар предлагали по низким ценам и выдавали за белорусское топливо. Налоговая изъяла у дельцов 139 тонн некачественного бензина. Хранили товар на одной из нефтебаз Коростышевского района, под Житомиром. Роман Сидорчук, старший следователь ГНИ в Печерскому районе Киева: – Проводиться досудове розслідування за