Последние новости
Главная / Новости / На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО — Новости Житомира

На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО — Новости Житомира

На День міста бійці батальйону «Айдар» хочуть нагадати владі і житомирянам про учасників АТО
Вранці 12 вересня у Житомирі, біля стадіону «Спартак», почали збиратися люди у військовій формі з прапорами батальйону «Айдар».
Про це повідомили читачі. Боєць батальйону «Айдар», колишній «свободівець» і нинішній член партії «Обєднання «Самопоміч» Михайло Спілченко пояснив нашому журналісту мету зібрання.
«Сьогодні у Житомирі відбувається хода учасників АТО. Метою нашої ходи є, в першу чергу, вшанування воїнів, яких уже немає з нами, по друге – ми єднаємося сьогодні для того, щоб мешканці, люди бачили, що добровольці разом готові і надалі захищати терени нашої держави. Сьогодні ми плануємо відвідати Михайлівську церкву, вшанувати Небесну сотню і, звісно, ми сьогодні поїдемо на військовий цвинтар, де лежать наші побратими, щоб віддати їм шану», – сказав Сліпченко.
Він підкреслив, що мета ходи – нагадати мешканцям Житомира і владі про учасників АТО.
Як повідомляв , 12 вересня у Житомирі з нагоди Дня міста.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"