Последние новости
Главная / Новости / Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин у Житомирі — Новости Житомира

Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин у Житомирі — Новости Житомира

Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин у Житомирі
Німці можуть побудувати завод з виробництва автозапчастин у Житомирі Сьогодні, 13:23 Німецький бізнес анонсував можливість інвестицій у будівництво заводу з виробництва автомобільних компонентів у Житомирі, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі з посиланням на зустріч представників Делегації німецької економіки в Україні з керівництвом міністерства.
Згідно з повідомленням, німецька делегація відзначила наявність явних успіхів у полегшенні умов ведення бізнесу, а також висловила сподівання на успішне проведення Німецько-українського бізнес-форуму.
«Це дуже хороший сигнал. Ми сподіваємося, що бізнес-форум буде додатковим імпульсом для розширення німецького бізнесу в Україні», – цитує прес-служба міністерства представника Делегації німецької економіки в Україні Олександра Маркуса.
Як повідомляв УНІАН, японський виробник електрообладнання та автозапчастин «Фуджикура» інвестує 6 млн дол. у будівництво заводу в Яворівському районі Львівської області.
Німецько-український інвестиційний форум, проведення якого наприкінці квітня запропонувала уряду України канцлер Німеччини Ангела Меркель, відбудеться 23 жовтня в Берліні.
Джерело статті: УНІАН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"