Последние новости
Главная / Новости / Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії — Новости Житомира

Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії — Новости Житомира

Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії
Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії Сьогодні, 19:20 В Україні з 1 вересня підвищиться розмір мінімальної зарплати, пенсії, стипендії та зарплати для бюджетників.
Про це у неділю, 30 серпня, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
За його словами, виплати з 1 вересня планується збільшити кільком категоріям працівників бюджетної сфери.
Зокрема, з наступного місяця виплати вчителям, в залежності від категорії, зростуть на 474 – 605 грн, сімейним лікарям – на 453 грн, медсестрам – на 304 грн, працівникам соцсфери – на 304 грн, працівникам культури – на 348 грн.
Студентам вишів 1-2 категорії стипендію підвищать на 112 грн, 3-4 категорії – на 95 грн. Виплати одиноким матерям зростуть на 350-727 грн. Пенсіонери отримуватимуть мінімальну пенсію у розмірі 1074 грн.
Крім того, за даними глави уряду, мінімальна зарплата в Україні зросте з 1218 до 1378 грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"