Последние новости
Главная / Новости / Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії — Новости Житомира

Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії — Новости Житомира

Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії
Кому і на скільки з 1 вересня підвищать зарплати та пенсії Сьогодні, 19:20 В Україні з 1 вересня підвищиться розмір мінімальної зарплати, пенсії, стипендії та зарплати для бюджетників.
Про це у неділю, 30 серпня, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
За його словами, виплати з 1 вересня планується збільшити кільком категоріям працівників бюджетної сфери.
Зокрема, з наступного місяця виплати вчителям, в залежності від категорії, зростуть на 474 – 605 грн, сімейним лікарям – на 453 грн, медсестрам – на 304 грн, працівникам соцсфери – на 304 грн, працівникам культури – на 348 грн.
Студентам вишів 1-2 категорії стипендію підвищать на 112 грн, 3-4 категорії – на 95 грн. Виплати одиноким матерям зростуть на 350-727 грн. Пенсіонери отримуватимуть мінімальну пенсію у розмірі 1074 грн.
Крім того, за даними глави уряду, мінімальна зарплата в Україні зросте з 1218 до 1378 грн.

Интересное

Нефтебазу с поддельным бензином нашли под Житомиром — Новости Житомира

Бензин, который фактически убивал двигатели машин, продавали в Житомире, Киеве и области. Некачественный товар предлагали по низким ценам и выдавали за белорусское топливо. Налоговая изъяла у дельцов 139 тонн некачественного бензина. Хранили товар на одной из нефтебаз Коростышевского района, под Житомиром. Роман Сидорчук, старший следователь ГНИ в Печерскому районе Киева: – Проводиться досудове розслідування за