Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни виграли три медалі на всеукраїнському турнірі з самбо — Новости Житомира

Житомиряни виграли три медалі на всеукраїнському турнірі з самбо
Житомиряни виграли три медалі на всеукраїнському турнірі з самбо Сьогодні, 12:11 Вихванці житомирської ДЮСШ№2 виграли три медалі на V Всеукраїнському турнірі пам’яті заслуженого тренера України Івана Хасімовича Сагаєва серед юнаків і дівчат 1999-2000 років народження.
Золото здобула Ірина Бурян, срібло – Дарина Гуленко, а Дмитро Ванельчук став бронзовим призером. Ще двоє житомирян – Андрій Лайчук та Володимир Сеньков стали 5 і 7 відповідно. Про це “Спортивному Житомиру” розповіла тренер нашої команди, тренер-викладач ДЮСШ№2 Олена Кумечко.
Змагання відбулися у спорткомплексі Ладижинської ТЕС Вінницької області з 4 по 6 вересня і зібрали 156 спортсменів з 12 команд, які представляли всю Україну.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

Отдых в сентябре 2015: 22 страны на Ваш выбор — Новости Житомира

Отдых осенью, что может быть лучше возможности продлить Ваше лето! Вот и закончилось такое долгожданное тёплое и яркое лето. Но это совсем не означает, что вместе с ним закончилось и лучшее время для удивительного и незабываемого отдыха. Совсем наоборот, в начале осени стартует бархатный сезон и на морских курортах и ни только восстанавливается довольно комфортная