Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві чоловік розбив голову хлопцю, який разом із другом грався в старому автобусі — Новости Житомира

У Бердичеві чоловік розбив голову хлопцю, який разом із другом грався в старому автобусі — Новости Житомира

У Бердичеві чоловік розбив голову хлопцю, який разом із другом грався в старому автобусі
Минулого тижня у Бердичеві Житомирської області 52-ріічний місцевий побив 12-річного хлопця, який грався у старому розібраному мікроавтобусі, що знаходився на узбіччі проїжджої частини.
Про це повідомили у прокуратурі Житомирської області.
«Бердичівська міжрайонна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Установлено, що двоє підлітків гралися у старому розібраному мікроавтобусі, що знаходився на узбіччі проїжджої частини. Побачивши власника, 52-річного жителя м. Бердичева, який висловив невдоволення їхнім перебуванням у автомобілі, діти залишали авто та побігли вулицею. Одного з них, 12-річного хлопця чоловік наздогнав та побив. Унаслідок цього підліток отримав тяжкі тілесні ушкодження», – повідомили у прокуратурі.
У прес-службі УМВС України в Житомирській області нам розповіли про те, що наздогнав хлопця та вдарив його палицею.
«Чоловік вдарив 12-річного хлопця по голові. У лікарні в потерпілого діагностували лінійний перелом лобової кістки. Дитина знаходиться при свідомості», – наголосили у прес-службі УМВС України в Житомирській області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"