Последние новости
Главная / Новости / На житомирських дорогах автоматична фіксація порушень розпочнеться із 7 листопада — Новости Житомира

На житомирських дорогах автоматична фіксація порушень розпочнеться із 7 листопада — Новости Житомира

На житомирських дорогах автоматична фіксація порушень розпочнеться із 7 листопада
На житомирських дорогах автоматична фіксація порушень розпочнеться із 7 листопада Сьогодні, 16:55 Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху на Житомирщині, як по всій державі, буде запроваджена 7 листопада.
З цієї дати в Україні розпочнеться автоматична фіксація порушень правил та надсилатимуться копії постанов про адміністративні стягнення власникам транспортних засобів – юридичним та фізичним особам, на яких зареєстровано транспортні засоби, що зафіксовані камерами як порушники.
Окрім цього, планують запровадити гнучку заохочувальну систему сплати штрафів. Якщо порушник платить штраф впродовж 5 днів з моменту отримання повідомлення (поштою або особисто на місці скоєння правопорушення), то сума штрафу знижується вдвічі.
Від 5 до 30 днів – штраф сплачується в повному обсязі, від 30 до 60 днів — у подвійному розмірі. Якщо і після цього порушник ігнорує адміністративне стягнення, тоді виконавча служба відкриває виконавче провадження і може заарештувати майно боржника.

Интересное

На Донеччині затримали екс-держслужбовця із Житомира за співпрацю з ДНР | Новости Житомира

На Донеччині затримали екс-держслужбовця із Житомира за співпрацю з ДНР