Последние новости
Главная / Новости / У сесійну залу Житомирської облради сторонніх осіб не пустили через повідомлення СБУ про можливі провокації — Новости Житомира

У сесійну залу Житомирської облради сторонніх осіб не пустили через повідомлення СБУ про можливі провокації — Новости Житомира

У сесійну залу Житомирської облради сторонніх осіб не пустили через повідомлення СБУ про можливі провокації
Кількох житомирських активістів, які 10-го вересня хотіли потрапити у зал засідань Житомирської облради, не впустили всередину, рекомендувавши їм слідкувати за сесією з балкону.
Виняток зробили для помічника нардепа Олега Смичка, який забажав потрапити до сесійної зали вже, коли депутати почали свою роботу. Його внесли у список, висловивши йому зауваження.
«Помічник народного депутата повинен приходити вчасно і завчасно, якщо ви хочете, щоб в Україні був порядок».
Не потрапивши до зали, голова ГО “Самооборона Житомирщини” Сергій Ткачук піднявся на балкон і висловив своє невдоволення»
«Чого громаду не пускають в зал? Ганьба цій владі, чого простих людей не пускають?», – вигукував Ткачук.
На обурення активіста відповів голова Житомирської обласної ради Віталій Француз. Він пояснив, що такі заходи зумовлені відсутністю вільних місць у залі, а також повідомленням про можливі провокації.
«У нас сесія відбувається відкрито. Сесійний зал не резиновий. 84 питання , на сесію запрошені всі ті, які по кожному питанню запрошені. також є офіційне повідомлення Служби Безпеки України, що знову попритягували з інших областей. Ви думаєте, ніхто не знає, що створені спеціальні штаби певних сил, яким дана команда з чого-небудь робити картинку, просто придумувати, типу Француз з Годованим хочуть вкрасти центр крові аби вони на певному каналі до вечора були в новинах. Тому, шановні колеги, за рішенням президії обласної ради я, як голова, звернувся до відповідних органів, щоб вони надали допомогу апарату обласної ради забезпечити доступ до залу засідання депутатів, керівників і всіх запрошених, а всіх бажаючих, в тому числі і тих, хто тільки що кричали, як у всьому цивілізованому світі – на балконі будь ласка, слухайте».
Натомість Сергій Ткачук не захотів слідкувати за ходом сесії з балкону, свою позицію він пояснив журналістам .
«Я можу бути на балконі, але те, що мене не пускають в зал, за стільки часу мене вперше не впустили в зал. Цими діями, коли відбувається остання сесія, коли йде розгляд таких дуже цікавих питань, представникам нинішньої влади, які залишаються біля свого корита, їм цікаво залишатися і щоб люди не бачили того всього, що вони будуть творити. Я на балконі вирішив сказати своє бачення, щоб всі почули, хто там сидить, щоб їм було соромно. Я ще прийду туди. Візьму ящик помідор і прийду з ящиком помідор», – прокоментував Сергій Ткачук.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"