Последние новости
Главная / Новости / Три підрозділи Житомирської ОДА з 1 вересня будуть проводити електронні закупівлі товарів — Новости Житомира

Три підрозділи Житомирської ОДА з 1 вересня будуть проводити електронні закупівлі товарів — Новости Житомира

Три підрозділи Житомирської ОДА з 1 вересня будуть проводити електронні закупівлі товарів
В трьох підрозділах Житомирської облдержадміністрації з 1 вересня стартує пілотних проект електронних закупівель товарів.
Розпорядження про впровадження електронних закупівель 27 серпня підписав губернатор Сергій Машковський.
«Запровадити з 01 вересня 2015 року в департаменті праці та соціального захисту населення, управліннях освіти і науки та охорони здоров’я облдержадміністрації пілотний проект щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності». Керівникам департаменту праці та соціального захисту населення, управлінь освіти і науки та охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити впровадження у департаменті (в управліннях) та у підвідомчих установах процедури електронних закупівель (з використанням автоматизованої інформаційної системи) товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», – йдеться у документі.
Крім того, департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва доручено підготувати звернення до Житомирської обласної ради з пропозицією щодо впровадження у підприємствах, установах, організаціях спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, зокрема у комунальній установі «Обласна база спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради з 1 грудня 2015 року процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».
Також економічний департамент має розробити інформаційні матеріали щодо процедури проведення електронних закупівель через електронні торговельні майданчики.
Як повідомляв , 20 серпня у Житомирі відбулася з представниками зацікавлених органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"