Последние новости
Главная / Новости / Під час акції «Збери портфель товаришу» Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

Під час акції «Збери портфель товаришу» Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

Під час акції «Збери портфель товаришу» Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами
Шкільну форму, канцтовари та навчальне приладдя, яке житомиряни збирали в рамках акції “Збери портфель товаришу”, передали малозабезпеченим сім’ям. Ініціатор акції, лідер «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі Наталія Чиж, розповідає: зібране приладдя роздали адресно, відповідно до потреб кожної окремої родини.
«Ми дуже вдячні нашим житомирянам, нашим громадянам, що вони відгукнулися на цю акцію і дуже багато зібрали речей для наших школярів. Ми сьогодні цілеспрямовано, адресно передали всі ці речі діткам, сім’ям. Це переважно багатодітні сім’ї. Це діти загиблих у АТО. Тому ми будемо продовжувати, ми не зупиняємось, і ще будуть передані речі», – каже Наталія Чиж.
Учасниця акції Ірина Хомяченко розповідає: цього року до школи йде одразу декілька її онуків, і самотужки зібрати всіх до школи ані вона, ані її діти не мають можливості, тож вирішили звернутися до «Об’єднання «Самопоміч» за допомогою.
«На даний момент я маю 13 онуків, в майбутньому ще 2 буде. Ось може тиждень – два. Я, звісно, радію, що в мене стільки онуків, стільки дітей, але на даний момент труднощі, і я мушу допомагати дітям з онуками. Дуже тяжко, але держимось, бо треба онуків підняти, щоб вони повчилися», – розповідає Ірина Хомяченко.
Мати 7-річної Соні, батько якої загинув у АТО, говорить: ціни на канцтовари щороку зростають, і самій зібрати першачка до школи дуже важко. Ольга Литвин каже: завдяки акції “Збери портфель товаришу” та допомозі небайдужих житомирян її дитина піде до школи з усім необхідним приладдям.
«Зошити, олівці, пластилін, картон кольоровий, папір, обгортки, файли, ножиці… Це все було і в наш час. Але скільки це все коштує – ось в чому питання», – розповідає Ольга Литвин.
У “Самопомочі” кажуть: у Житомирі ще багато сімей, які потребують і просять допомоги, тож запрошують містян долучатися до акції “Збери портфель товариш” й надалі.
 Під час акції «Збери портфель товаришу» Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами
<img src=

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За