Последние новости
Главная / Новости / Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє.
Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:12 Протягом доби – 10 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: вул. Якіра, 20, пров. Ливарний, 5, просп. Миру, 1, пров. 2-й Мар’янівський, 25, вул. Гагаріна, 7, Київська, 36, Бородія, 3а (заміна лінії), Труда, 5 (врізка по листу), БОС 1/66, с. Станишівка (порив у дюкері).
За минулу добу було ліквідовано 4 пориви водогінних мереж і 27 заторів, відремонтовано 3 колонки, 2 засувки і колодязь.
10 вересня від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають на вул. Генерала Потапова, 7, Довженка, 39, Щорса, 151.

Интересное

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня, в одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини,  працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.  Про це повідомляють в УМВС Житомирської області. “Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі