Последние новости
Главная / Новости / Наталію Чиж обрали головою Житомирської обласної організації партії «Об’єднання «Самопоміч» — Новости Житомира

Наталію Чиж обрали головою Житомирської обласної організації партії «Об’єднання «Самопоміч» — Новости Житомира

Наталію Чиж обрали головою Житомирської обласної організації партії «Об’єднання «Самопоміч»  
14 серпня відбулася конференція Житомирської обласної організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Прибули делегати з різних районів Житомирської області.
У порядку денному конференції було питання обрання голови Житомирської обласної організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Присутні одноголосно проголосували за кандидатуру Наталії Чиж.
«Наразі у Житомирській області зареєстровано 10 місцевих організацій Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Крім того, працюють ініціативні групи. Закликаю жителів різних районів Житомирщини долучатися до роботи «Самопоміч». Ми акцентуємо увагу на соціальних проектах, покликані допомагати людям різного віку», – сказала Наталія Чиж.
Делегати обговорили основні напрямки роботи на місцях і зголосилися щодо обміну досвідом.
Доти Наталія Чиж очолювала Житомирську міську організацію Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».
“>
“>
“>
Прес-служба «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі

Интересное

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня, в одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини,  працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.  Про це повідомляють в УМВС Житомирської області. “Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі