Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині родичі мобілізованих мало не вчинили самосуд на правосланими священниками за антиукраїнську пропаганду — Новости Житомира

На Житомирщині родичі мобілізованих мало не вчинили самосуд на правосланими священниками за антиукраїнську пропаганду — Новости Житомира

На Житомирщині родичі мобілізованих мало не вчинили самосуд на правосланими священниками за антиукраїнську пропаганду
Настоятель однієї з сільських церков на Житомирщині поширював серед віруючих роздруківки антиукраїнських статей із російських пропагандистських інтернет-сайтів та компакт-диски із проросійськими відеоматеріалами.
Про це повідомляють в прес-групі СБУ.
Священик “пророкував” швидку поразку військ антитерористичної операції на сході України. Він відмовлявся служити заздоровні молебні за мобілізованих воїнів і тих родичів своїх прихожан, які беруть участь у бойових діях на боці сил АТО.
“Інший настоятель, зловживаючи своїм авторитетом серед пастви, під час служби неодноразово відстоював перед прихожанами необхідність федералізації України за прикладом т.зв. “ДНР/ЛНР”. Він стверджував, що терористи нібито відстоюють цілі істинної церкви, та виправдовував діяльність представників РФ на незаконно анексованих і захоплених територіях нашої держави”, – йдеться в повідомленні.
Обурені місцеві жителі поскаржилися правоохоронцям на антиукраїнську позицію церковнослужителів.
“Родичі мобілізованих селян були готові вчинити самосуд над священиками”, – зазначають в СБУ.
Співробітники спецслужби оголосили священнослужителям офіційні застереження про неприпустимість подальших протиправних дій, які шкодять державній безпеці України, та попередили про кримінальну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки.
У разі продовження протиправної діяльності дії священників кваліфікуватимуться за статтями 109, 110 та 161 Кримінального кодексу України.

Интересное

Компания «АТБ» раскрыла подробности строительства магазина по ул. Киевской — Новости Житомира

Сегодня, 15 сентября, редакция «Журналу Житомира» получила ответ-комментарий от Корпорации «АТБ» на запрос от 23 июля 2015 года, по поводу строительства очередного дискаунтера сети на перекрестке ул. Киевской и Театральной в центре Житомира. Напомним, данная стройка стала одним из самых громких скандалов прошедшего года.   23 июля мы обратились в пресс-службу компании со следующими вопросами: