Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області на 18 га землі, яка призначалася для сільського господарства, видобували бурштин — Новости Житомира

У Житомирській області на 18 га землі, яка призначалася для сільського господарства, видобували бурштин — Новости Житомира

У Житомирській області на 18 га землі, яка призначалася для сільського господарства, видобували бурштин
Органами прокуратури Житомирської області постійно вживаються заходи представницького характеру щодо запобігання незаконному видобутку бурштину у північних районах.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«У липні цього року прокуратура Олевського району заявила позов до ГУ Держземагентства в області про визнання незаконними та скасування наказів щодо надання у власніть 9 громадянам земель на території Лопатицької сільської ради», – йдеться у повідомленні.
За інформацією Лопатицької сільської ради, на ділянках загальною площею 18 га, які відводяться зазначеним особам ніби то для ведення особистого селянського господарства, насправді проводиться незаконний видобуток бурштину.
Наразі позов перебуває на розгляді у Житомирському окружному адміністративному суді.
З метою попередження вибуття землі із власності держави, суд заборонив відповідачу вчиняти дії щодо затвердження проектів землеустрою з відведення земельних ділянок до прийняття судом остаточного рішення за прокурорським позовом.
Як повідомляв , посадовці Коростенської райдержадміністрації сільськогосподарського призначення державної власності. У подальшому землі було перепродано та встановлено на них випадки незаконного видобування бурштину.
Також прокуратура в апеляційному суді відстояла Житомирської області, вартістю 1,2 млн грн, на якій несанкціоновано видобувається бурштин.

Интересное

У столичному госпіталі помер ще один нацгвардієць, поранений у сутичках під Радою — Новости Житомира

У столичному госпіталі помер ще один нацгвардієць, поранений у сутичках під Радою Сьогодні, 14:17 Сьогодні, 25 вересня, в центральному госпіталі МВС у Києві помер поранений у кривавих сутичках під Верховною Радою боєць Нацгвардії Богдан Дацюк. Про це повідомила радниця президента Ольга Богомолець. “В центральному госпіталі МВС помер ще один поранений 31 серпня під ВР –