Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова — Новости Житомира

У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова — Новости Житомира

У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова
На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з 23 по 27 вересня 2015 року будуть проводитися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань залучаються команди з усіх областей України.
Участь в урочистому відкритті Спартакіади візьме керівництво Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство оборони України, Житомирської області та міста. Очікується, що в Житомирі приїде особисто міністр Молоді та спорту Ігор Жданов.
Розклад проведення фінальних змагань Спартакіади: 23 вересня – день приїзду команд на змагання, робота суддівської колегії; 24 вересня – урочисте відкриття змагань, біг на 100 м, підтягування на перекладині; 25 вересня – стрільба, подолання смуги перешкод; 26 вересня – метання гранати Ф-1 (600 гр.) на дальність, плавання на 50 м; 27 вересня – біг на 3000 м, закриття змагань, нагородження переможців змагань. День від’їзду.

Интересное

Нефтебазу с поддельным бензином нашли под Житомиром — Новости Житомира

Бензин, который фактически убивал двигатели машин, продавали в Житомире, Киеве и области. Некачественный товар предлагали по низким ценам и выдавали за белорусское топливо. Налоговая изъяла у дельцов 139 тонн некачественного бензина. Хранили товар на одной из нефтебаз Коростышевского района, под Житомиром. Роман Сидорчук, старший следователь ГНИ в Печерскому районе Киева: – Проводиться досудове розслідування за