Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова — Новости Житомира

У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова — Новости Житомира

У Житомирі на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади очікують міністра Ігоря Жданова
На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з 23 по 27 вересня 2015 року будуть проводитися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань залучаються команди з усіх областей України.
Участь в урочистому відкритті Спартакіади візьме керівництво Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство оборони України, Житомирської області та міста. Очікується, що в Житомирі приїде особисто міністр Молоді та спорту Ігор Жданов.
Розклад проведення фінальних змагань Спартакіади: 23 вересня – день приїзду команд на змагання, робота суддівської колегії; 24 вересня – урочисте відкриття змагань, біг на 100 м, підтягування на перекладині; 25 вересня – стрільба, подолання смуги перешкод; 26 вересня – метання гранати Ф-1 (600 гр.) на дальність, плавання на 50 м; 27 вересня – біг на 3000 м, закриття змагань, нагородження переможців змагань. День від’їзду.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"