Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни пізно ввечері зустріли бійця 30-ї бригади Юрія Омельчака, який загинув рік тому — Новости Житомира

Житомиряни пізно ввечері зустріли бійця 30-ї бригади Юрія Омельчака, який загинув рік тому — Новости Житомира

Житомиряни пізно ввечері зустріли бійця 30-ї бригади Юрія Омельчака, який загинув рік тому
У Житомирі, 20 серпня, о 22.00 місцеві жителі зустрічали біля Михайлівського собору загиблого наприкінці липня 2014 року під с. Степанівка Донецької області бійця 30-ї бригади Юрія Омельчака.
Рідні розшукували учасника АТО цілий рік, і тільки 12 серпня 2015 року родині зателефонували та повідомили, що ДНК зійшлося. У Юрія залишилися батько, дружина та двоє дітей, 3-х та 13-років.
Близько сотні житомирян, почесна варта 95-ї бригади, народний депутат України Борислав Розенблат та перший заступник міського голови Сергій Сухомлин, прийшли вшанувати пам’ять загиблого героя.
У п’ятницю, 21 серпня, в Будинку Офіцерів з 11.00 до 12.00 відбудеться прощання з бійцем 30-ї бригади Юрієм Омельчаком.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,