Последние новости
Главная / Новости / Наталія Чиж та «Об’єднання «Самопоміч» розробили напрямки реформування ЖКГ у рамках стратегії розвитку Житомира — Новости Житомира

Наталія Чиж та «Об’єднання «Самопоміч» розробили напрямки реформування ЖКГ у рамках стратегії розвитку Житомира — Новости Житомира

Наталія Чиж та «Об’єднання «Самопоміч» розробили напрямки реформування ЖКГ у рамках стратегії розвитку Житомира  
Проблеми житлово-комунального господарства обговорювали на прес-конференції народний депутат України Альона Бабак та члени «Об’єднання Самопоміч» в Житомирі. За словами нардепа, в Україні вже розпочався процес реформування сфери ЖКГ.
«Можливо хтось недооцінює, але однозначно можу сказати, що перший крок у фундаментальних змінах вже відбувся і це прийняття закону за номером 417, який називається «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках». Цей закон вступив в дію першого липня цього року і фактично він розпочав новий етап розвитку житлового господарства, комунального господарства в нашій державі. Чому, тому що фактично цим законом надано дієвий механізм, для прийняття рішень власниками житла, нежитлових приміщень, в багатоквартирних будинках для прийняття рішень по управлінню власним майном», – каже народний депутат України Альона Бабак.
Голова «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі Наталії Чиж каже: активісти об’єднання активно допомагають громаді міста вирішувати комунальні проблеми у рамках роботи спеціально створеної комунальної приймальні. Наталія Чиж наголошує, що бюджет формує громада, а тому має право на власний розсуд розпоряджатися його витрачанням.
«Взагалі наша мета – розбудити владу, тому що ми знаємо що цього року надійшло коштів на 40% більше ніж було минулого року до бюджету, ми знаємо, що там ці кошти закладені і кожного разу на усіх зустрічах я усім говорю: це наші з вами кошти, це кошти нашої громади. Це є наші податки і ми самі знаємо як їх витрачати. Але ми маємо це і контролювати», – розповідає голова «Об’єднання «Самопоміч» в Житомирі Наталія Чиж.
Крім того, «Об’єднання «Самопоміч» підготувало стратегію розвитку Житомира на найближчі п’ять років, де, зокрема, йдеться і про поліпшення житлово-комунальної сфери.
«Ми коли підходили взагалі до написання стратегії, ми розуміли, що це стосується мене моєї мами, абсолютно всіх хто поруч з нами живе. І в кожного будинку є величезні проблеми і вони потребують нашого втручання і допомоги. Тому якби ця стратегія була написана просто для презентації, для захисту, для того, щоб піти на вибори і всім сказати: бачте, які ми всі класні, ми її написали – ні це не так. Вона може бути без дуже гарних якихось слів, речей, без якихось лозунгів, але вона є реальна і ми її можемо втілити в життя, ми її можемо реалізувати», – каже голова Наталія Чиж.
Найближчим часом стратегія розвитку Житомира буде представлена у відкритому доступі. «Об’єднання «Самопоміч», як запевняє Наталія Чиж, закликає містян долучатися до дискусії щодо цієї стратегії.
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"