Последние новости
Главная / Новости / ГУ Держгеокадастру у Житомирській області повідомило про хід отримання учасниками АТО земельних ділянок — Новости Житомира

ГУ Держгеокадастру у Житомирській області повідомило про хід отримання учасниками АТО земельних ділянок — Новости Житомира

ГУ Держгеокадастру у Житомирській області повідомило про хід отримання учасниками АТО земельних ділянок
ГУ Довідка Держгеокадастру у Житомирській області опублікувала довідку про хід отримання військовослужбовцями – учасниками АТО, членами їх сімей земельних ділянок станом на 27серпня.
Так управлінням визначені 205 масивів земель державної та комунальної власності загальною площею 2364 га на території всіх районів області, з яких 62 земельних масиви розташовані на території населених пунктів загальною площею 230 га та 143 земельний масив за межами населених пунктів площею 2134 га. Визначені земельні масиви придатні для передачі в приватну власність військовослужбовцям – учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення особистого селянського господарства та садівництва.
Територіальними органами Держгеокадастру області забезпечується всебічна консультативна допомога військовослужбовцям – учасникам АТО, членам їх сімей в питаннях роз’яснення порядку отримання земельних ділянок у власність, надання необхідних графічних матеріалів із зазначенням місцезнаходження бажаних земельних ділянок, порядку розроблення відповідної документації із землеустрою.
Перед суб’єктами господарювання, які здійснюють розроблення документації із землеустрою, поставлене чітке завдання мінімізувати витрати при її розробленні на замовлення військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей з метою недопущення завищення вартості виконання робіт із землеустрою.
Станом на 27 серпня до територіальних органів Держгеокадастру області та міських, селищних, сільських рад області надійшло 3605 заяв від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації, в тому числі:
до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області – 1351 заяв; до місцевих рад – 2254 заяв.
Із загальної кількості заяв, що надійшли від учасників АТО, 1883 заяв опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1728 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 155 заявам.
Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 946 га, з яких:
видано накази Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області по 1161 земельним ділянкам загальною площею 795,6863га; прийнято рішення сесій сільських, селищних, міських рад по 561 земельним ділянкам загальною площею 150,2942 га.

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За