Последние новости
Главная / Новости / За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень
Житомирські поліціянти палають бажанням подолати рівень злочинності в місті та області. І заради цієї благородної мети навіть створили “Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016-2020 роки”.
Всього за п’ять років поліція планує “зміцнити законність та правопорядок, захистити права та свободи громадян від злочинних посягань”, налагодити партнерство з населенням.
Щоб належним чином виконувати свої обов’язки, поліціянтам потрібна лише така дрібничка, як додаткові 106 мільйонів гривень з обласного та міського бюджетів.
І тоді “комплексною програмою, за період її дії прогнозується зниження рівня кількості вчинених злочинів на 20% та зменшення кількості осіб, які потерпіли від злочинів на 20%”.
“Ми завжди відкриті для співпраці, – прокоментував прийняття Програми керівник ГУНП В’ячеслав Печененко, – і будемо вдячні за надання депутатами, активістами, представниками влади пропозицій, що допоможуть покращити захищеність громадян від протиправних проявів, а також сприятимуть відновленню їх прав, порушених внаслідок вчинення злочинів”.
Сьогодні на черговому засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати проголосували за підтримку поліцейської Програми.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної