Последние новости
Главная / Новости / За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень
Житомирські поліціянти палають бажанням подолати рівень злочинності в місті та області. І заради цієї благородної мети навіть створили “Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016-2020 роки”.
Всього за п’ять років поліція планує “зміцнити законність та правопорядок, захистити права та свободи громадян від злочинних посягань”, налагодити партнерство з населенням.
Щоб належним чином виконувати свої обов’язки, поліціянтам потрібна лише така дрібничка, як додаткові 106 мільйонів гривень з обласного та міського бюджетів.
І тоді “комплексною програмою, за період її дії прогнозується зниження рівня кількості вчинених злочинів на 20% та зменшення кількості осіб, які потерпіли від злочинів на 20%”.
“Ми завжди відкриті для співпраці, – прокоментував прийняття Програми керівник ГУНП В’ячеслав Печененко, – і будемо вдячні за надання депутатами, активістами, представниками влади пропозицій, що допоможуть покращити захищеність громадян від протиправних проявів, а також сприятимуть відновленню їх прав, порушених внаслідок вчинення злочинів”.
Сьогодні на черговому засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати проголосували за підтримку поліцейської Програми.

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят