Последние новости
Главная / Новости / За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень — Новости Житомира

За зменшення злочинності поліція запросила 106 мільйонів гривень
Житомирські поліціянти палають бажанням подолати рівень злочинності в місті та області. І заради цієї благородної мети навіть створили “Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016-2020 роки”.
Всього за п’ять років поліція планує “зміцнити законність та правопорядок, захистити права та свободи громадян від злочинних посягань”, налагодити партнерство з населенням.
Щоб належним чином виконувати свої обов’язки, поліціянтам потрібна лише така дрібничка, як додаткові 106 мільйонів гривень з обласного та міського бюджетів.
І тоді “комплексною програмою, за період її дії прогнозується зниження рівня кількості вчинених злочинів на 20% та зменшення кількості осіб, які потерпіли від злочинів на 20%”.
“Ми завжди відкриті для співпраці, – прокоментував прийняття Програми керівник ГУНП В’ячеслав Печененко, – і будемо вдячні за надання депутатами, активістами, представниками влади пропозицій, що допоможуть покращити захищеність громадян від протиправних проявів, а також сприятимуть відновленню їх прав, порушених внаслідок вчинення злочинів”.
Сьогодні на черговому засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати проголосували за підтримку поліцейської Програми.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"