Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області лікарі придбали обладнання на 700 тис. грн. лише на паперах | Новости Житомира

У Житомирській області лікарі придбали обладнання на 700 тис. грн. лише на паперах | Новости Житомира

У Житомирській області в одній із районних лікарень придбали обладнання на 700 тис. грн., але тільки на папері, повідомили Репортер в УМВС.
У серпні минулого року між районною лікарнею та акціонерним товариством було укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти на загальну суму понад 3,5 мільйони гривень. Термін реалізації умов угоди визначався як серпень-грудень 2013 року.
Вказана сума коштів була перерахована районною лікарнею на рахунки підприємства, однак товариством визначений обсяг робіт проведений, як встановили оперативники УДСБЕЗ УМВС, не повністю.
“Підприємство зобов’язувалось реконструювати незавершене будівництво комплексу приміщень районної лікарні, серед яких молочна кухня, пральня, стоматологічне відділення, баклабораторія тощо, – розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Житомирській області Юрій Крошко. – А також поставити та змонтувати певне обладнання для цих потреб”.
У грудні 2013 року керівництво районної лікарні та акціонерного товариства підписали акти про виконання у повному обсязі усіх умов договору.
Однак, як було встановлено, частина обладнання на загальну суму 700 тисяч гривень взагалі до медзакладу не потрапила, або потрапила лише на паперах.
Наразі за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.
Службовим особам, які причетні до вказаних зловживань, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років, а також позбавлення права обіймати певні посади на термін до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"