Последние новости
Главная / Новости / У Малині в р. Ірша виловили тіло чоловіка, який втопився 3 дні тому — Новости Житомира

У Малині в р. Ірша виловили тіло чоловіка, який втопився 3 дні тому — Новости Житомира

У Малині в р. Ірша виловили тіло чоловіка, який втопився 3 дні тому
У Малині Житомирської області 8 серпня на водосховищі р. Ірша втопився місцевий житель.
Про це повідомляє головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«Черговий прикрий випадок на воді трапився 8 серпня у Малині. На водосховищі р. Ірша внаслідок необережного поводження на воді втопився чоловік 1968 року народження. 11 серпня працівниками Житомирської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби тіло загиблого вилучено з води», – сказав Микола Мінчук.
Загалом, протягом цьогорічного купального сезону загинуло вже 25 осіб, серед них 4 дітей.
Як зазначають в управлінні, в основному люди гинуть в сільській місцевості, купаючись в кар’єрах, копанках, ставках та в інших необлаштованих місцях. І, здебільшого, в стані алкогольного сп’яніння. Також жертвами нещасть досить часто стають діти, які лишаються без нагляду дорослих.
Як повідомляв , у Житомирі 7 серпня в гідропарку близько сьомої годину ранку знайшли , який з родиною у свій день народження відпочивав біля води у гідропарку.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"