Последние новости
Главная / Новости / Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму — Новости Житомира

Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму — Новости Житомира

Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму
Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму Сьогодні, 12:48 Жителі села Тетерівка скаржаться на важкий горілий сморід. Частина села накрив смог.
Що конкретно горить селянам не кажуть.
«Вже декілька днів ми не можемо вийти на вулиць. Дітей з хати не випускаємо. У спеку в 35-градусів ніхто не може відкрити вікна. Від цього смороду неможливо дихати», – розповідає житель села Валентина Корнійчук.
У сільській раді кажуть, що частину села вкрив дим від горіння лісу.
«Це горить ліс. Дим з’явився минулої п’ятниці. Для нас дивно, що горіти починає лише у вечорі. Можливо щось палять будівельники, які зводять хати у лісі. Заявки жителів ми вже приймаємо з цього приводу», – прокоментували ситуацію у Тетерівській сільраді.
За словами людей, задимлення й справді розсіюється зранку, але сморід у повітрі лишається. Які кроки буде робити сільська рада, щоб вирішити цю проблему у сільраді поки не знають.
Нагадаємо, що у зв’язку зі спекотною погодою в області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки! Жителям Житомирщини заборонили розводити багаття.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"