Последние новости
Главная / Новости / Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму — Новости Житомира

Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму — Новости Житомира

Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму
Село Тетерівка на межі екологічного лиха: люди задихаються від диму Сьогодні, 12:48 Жителі села Тетерівка скаржаться на важкий горілий сморід. Частина села накрив смог.
Що конкретно горить селянам не кажуть.
«Вже декілька днів ми не можемо вийти на вулиць. Дітей з хати не випускаємо. У спеку в 35-градусів ніхто не може відкрити вікна. Від цього смороду неможливо дихати», – розповідає житель села Валентина Корнійчук.
У сільській раді кажуть, що частину села вкрив дим від горіння лісу.
«Це горить ліс. Дим з’явився минулої п’ятниці. Для нас дивно, що горіти починає лише у вечорі. Можливо щось палять будівельники, які зводять хати у лісі. Заявки жителів ми вже приймаємо з цього приводу», – прокоментували ситуацію у Тетерівській сільраді.
За словами людей, задимлення й справді розсіюється зранку, але сморід у повітрі лишається. Які кроки буде робити сільська рада, щоб вирішити цю проблему у сільраді поки не знають.
Нагадаємо, що у зв’язку зі спекотною погодою в області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки! Жителям Житомирщини заборонили розводити багаття.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на