Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області Порошенко своїм розпорядженням зробив голову райради керівником РДА — Новости Житомира

У Житомирській області Порошенко своїм розпорядженням зробив голову райради керівником РДА — Новости Житомира

У Житомирській області Порошенко своїм розпорядженням зробив голову райради керівником РДА
14 серпня Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення головою Брусилівської райдержадміністрації Шишковського Анатолія Леонідовича.
Цього ж дня президент він звільнив з цієї посади Олега Ніколайчука, який керував районом .
На сайті Брусилівської РДА та райради є інформація, що Анатолій Шишковський з 2014 рок очолює місцеву районну раду. Є також відомості з декларації Шишковського за 2014 рік.
Загальна сума сукупного доходу Шишковського А.Л. склала 65 тисяч 816 гривень. Загальна сума доходу членів сім’ї (дружини Шишковської О.В.) склала 44 тисяч 555 гривень.
У власності декларанта та членів сім’ї є житловий будинок площею 105 кв.м., гараж – 25 кв.м., інше нерухоме майно – 148 кв.м.
Шишковському належить легковий автомобіль Opel Astra (1200 куб.см) 2001 р.в.
Анатолій Шишковський у 2010 році був обраний до Брусилівської районної ради по мажоритарному округу як кандидат від ВО «Батьківщина».

Интересное

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде — Новости Житомира

В Киевской области 12-летний школьник умер после селфи на поезде Сьогодні, 16:59 Подростка доставили в больницу с 95% ожогов кожи. Недавно “Комсомольская Правда в Украине” писала об опасностях селфи среди подростков. Ради “классных” снимков детвора готова залазить на вагоны поездов, мосты, крыши. Одним везет – их снимки попадают в Сеть, набирая сотни лайков. Другие на