Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі презентували книгу віршів для дітей — Новости Житомира

У Житомирі презентували книгу віршів для дітей — Новости Житомира

У Житомирі презентували книгу віршів для дітей
21 вересня, у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відбулася презентація книги поетеси-житомирянки Людмили Коваль «Українські берегині».
Книга призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Автором малюнків та дизайну виступає син Людмили Коваль – Віталій. Вірші у збірці розповідають про найближчих для дітей людей – маму, бабусю, сестричку та навіть ляльку, яка в дитинстві завжди поруч.
«Ця книжечка повинна пробудити у наших дітлахів ту іскорку, яка живе в душі, і вони більше любили своїх рідних, які знаходяться поруч з ними. Повірте, що потім ці діти полюблять увесь світ», – зазначила авторка книги.
Народний депутат України Борислав Розенблат, який є спонсором видавництва книги, наголосив: «Я дуже сподіваюся, що завдяки меценатам та обласній державній адміністрації культура на Житомирщині буде розвиватися, адже вона є основою розвитку суспільства».
Підтримку від облдержадміністрації отримала інша книга Людмили Коваль – «Мій рідний край – моя земля». Дитяча збірка увійшла до переліку 17 видань соціально значущої літератури місцевих авторів, які до кінця року будуть видані за кошти обласного бюджету, та поповнить бібліотечні фонди області тиражем у 1000 примірників.
У книзі авторка через позитивні образи виховує у дитячого читача почуття любові до різної землі, патріотизму та гідності.
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА запрошує Людмилу Коваль та інших талановитих авторів області до участі в конкурсі «Краща книга року», на який подача заявок триває до 1 жовтня 2015 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"