Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на виборчій дільниці опечатали скриньку через дівчину, яка сфотографувала бюлетень | Новости Житомира

У Житомирі на виборчій дільниці опечатали скриньку через дівчину, яка сфотографувала бюлетень | Новости Житомира

15 листопада, в день голосування другого туру виборів міського голови Житомира, на виборчій дільниці №181359 спостерігачі зафіксували факт для голосування.
Микола Романюк, спостерігач від одного з кандидатів, розповів журналістам , що одразу звернув увагу на дивну поведінку молодої дівчини, яка прийшла на дільницю та отримала бюлетень.
«Коли вона отримала бюлетень, підійшла, отут стала і почала тупцювати на місці. Нервувала людина. Я це помітив і більшу увагу звернув на те, як вона себе поводить далі. Коли вона зайшла в кабіну, то затрималась довше і я почув клацання телефону. Я до неї підійшов і кажу: хто вам дав право фотографувати? Вона каже: я нічого не знімаю. Я попросив голову комісії, щоб вона підійшла і з’ясувала ситуацію – знімала вона цей бюлетень чи не знімала. Взяли телефон і впевнились в тому, що операція була проведена. Після цього вона почала відмовлятись від цього, але факт відбувся, запропонували, щоб вона не вкидала бюлетень в урну до прибуття слідчих. Вона все таки вкинула бюлетень і помічено в якому місці він знаходиться. Зараз йде розслідування, а після цього визначимось як далі діяти. Склали акт про порушення Закону України «Про місцеві вибори», – розповів спостерігач Микола Романюк.
Голова ДВК Діана Чайковська розповідає: попрохала показати фото в мобільному, втім дівчина відмовилась і сказала, що просто слухала музику зі стільникового телефону.
«Кажу: дитино, якщо тут нічого в тебе немає, то відкрий, будь ласка, «галерею». Вона знайшла мені ту «галерею», а я ж теж з технікою «дружу». І я знайшла і дивлюсь – бюлетень. Я нажимаю на нього – нижня галочка стоїть», – каже Діана Чайковська.
Голова дільничної виборчої комісії розповіла журналістам, що на дільницю викликали правоохоронців, а скриньку до якої дівчина вкинула бюлетень одразу ж опечатали і склали акт про порушення Закону України «Про місцеві вибори».
У поліції розпочали перевірку за даним фактом.

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви