Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур — Новости Житомира

Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур — Новости Житомира

Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур
Житомирський губернатор Сергій Машковський 27 серпня підписав розпорядження «Про організацію посіву озимих зернових культур під урожай 2016 року».
Текст документу опублікований на сайті облдержадміністрації.
«З метою проведення своєчасного і ефективного посіву озимих зернових культур, отримання запланованих обсягів виробництва зерна у 2016 році, забезпечення продовольчої безпеки, відповідно до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні», ст.ст. 6, 13, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» головам районних державних адміністрацій в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо: виконання рекомендованих обсягів із посіву озимих зернових культур під урожай 2016 року насінням не нижче 2 репродукції згідно з додатками 1, 2; сприяння сільгосптоваровиробникам у придбанні насіння, пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин для проведення комплексу осінніх польових робіт та посіву озимих зернових», – йдеться у розпорядженні.
Управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено рекомендувати Інституту сільського господарства Полісся НААН України спільно розробити рекомендації щодо посіву озимих зернових культур з урахуванням особливостей умов 2015 року та надавати методичну і практичну допомогу господарствам області у їх впровадженні у виробництво.
Райдержадміністрації мають щовівторка інформувати управління агропромислового розвитку про хід посіву озимих зернових культур.
Як повідомляв , до 9 вересня триває конкурс на заміщення вакантних посад керівників 7 структурних підрозділів ОДА. Станом на 31 серпня було , з них три – на начальника обласного управління агропромислового розвитку.

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для