Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур — Новости Житомира

Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур — Новости Житомира

Житомирський губернатор розпорядився організувати посів озимих зернових культур
Житомирський губернатор Сергій Машковський 27 серпня підписав розпорядження «Про організацію посіву озимих зернових культур під урожай 2016 року».
Текст документу опублікований на сайті облдержадміністрації.
«З метою проведення своєчасного і ефективного посіву озимих зернових культур, отримання запланованих обсягів виробництва зерна у 2016 році, забезпечення продовольчої безпеки, відповідно до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні», ст.ст. 6, 13, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» головам районних державних адміністрацій в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо: виконання рекомендованих обсягів із посіву озимих зернових культур під урожай 2016 року насінням не нижче 2 репродукції згідно з додатками 1, 2; сприяння сільгосптоваровиробникам у придбанні насіння, пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин для проведення комплексу осінніх польових робіт та посіву озимих зернових», – йдеться у розпорядженні.
Управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено рекомендувати Інституту сільського господарства Полісся НААН України спільно розробити рекомендації щодо посіву озимих зернових культур з урахуванням особливостей умов 2015 року та надавати методичну і практичну допомогу господарствам області у їх впровадженні у виробництво.
Райдержадміністрації мають щовівторка інформувати управління агропромислового розвитку про хід посіву озимих зернових культур.
Як повідомляв , до 9 вересня триває конкурс на заміщення вакантних посад керівників 7 структурних підрозділів ОДА. Станом на 31 серпня було , з них три – на начальника обласного управління агропромислового розвитку.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"