Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів
В рамках проекту «Розвиток механізмів підтримки виробників традиційних продуктів для забезпечення зайнятості та самозайнятості на селі» 23 вересня 2015 року в малій залі облдержадміністрації відбудеться інформаційний семінар, який проводитиме Асоціація традиційних продуктів на національних кухонь України.
Зазначена Асоціація відповідно до програми технічної допомоги, яка фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку, впроваджує проект, метою якого є дослідження ринку традиційних і регіональних продуктів, підтримка розвитку їх виробників в Україні та створення умов для малого бізнесу надавати послуги високої якості.
Довідково: традиційні продукти – це продукти, що виробляються протягом тривалого часу у певній місцевості, оскільки цьому сприяли природні чи культурні особливості.

Интересное

19 августа житомирян приглашают на фестиваль «Песенный Спас» — Новости Житомира

19 августа в Житомире, в реконструированном летнем театре городского парка культуры и отдыха «Ракушка», пройдет фестиваль имени Владимира Шинкарука с символическим названием «Песенный Спас». Об этом «Журналу Житомира» рассказали в пресс-службе облгосадминистрации.   Программа фестиваля: 16:00 – Выставки, мастер-классы. 19:00 – Гала-концерт. Ведущая гала-концерта Заслуженная артистка Украины Ирина Шинкарук. Участники: народные артисты Украины Нина Матвиенко, Анатолий