Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів
В рамках проекту «Розвиток механізмів підтримки виробників традиційних продуктів для забезпечення зайнятості та самозайнятості на селі» 23 вересня 2015 року в малій залі облдержадміністрації відбудеться інформаційний семінар, який проводитиме Асоціація традиційних продуктів на національних кухонь України.
Зазначена Асоціація відповідно до програми технічної допомоги, яка фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку, впроваджує проект, метою якого є дослідження ринку традиційних і регіональних продуктів, підтримка розвитку їх виробників в Україні та створення умов для малого бізнесу надавати послуги високої якості.
Довідково: традиційні продукти – це продукти, що виробляються протягом тривалого часу у певній місцевості, оскільки цьому сприяли природні чи культурні особливості.

Интересное

На День Житомира погода буде по-осінньому теплою і без опадів, — Укргідрометцентр — Новости Житомира

Наприкінці робочого тижня в Україні буде прохолодно вночі і переважно сухо. Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру. Зокрема, у п’ятницю, 11 вересня, лише в Карпатах та Закарпатті пройдуть дощі, подекуди – із грозами. У західних, північних та центральних областях вночі та вранці можливий туман, вітер північно-східний та східний, 5-10 м/с. Температура вночі становитиме 4-9°, а