Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів — Новости Житомира

У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів
В рамках проекту «Розвиток механізмів підтримки виробників традиційних продуктів для забезпечення зайнятості та самозайнятості на селі» 23 вересня 2015 року в малій залі облдержадміністрації відбудеться інформаційний семінар, який проводитиме Асоціація традиційних продуктів на національних кухонь України.
Зазначена Асоціація відповідно до програми технічної допомоги, яка фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку, впроваджує проект, метою якого є дослідження ринку традиційних і регіональних продуктів, підтримка розвитку їх виробників в Україні та створення умов для малого бізнесу надавати послуги високої якості.
Довідково: традиційні продукти – це продукти, що виробляються протягом тривалого часу у певній місцевості, оскільки цьому сприяли природні чи культурні особливості.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"