Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині провели футбольний турнір пам’яті загиблого в АТО — Новости Житомира

На Житомирщині провели футбольний турнір пам’яті загиблого в АТО — Новости Житомира

На Житомирщині провели футбольний турнір пам’яті загиблого в АТО
В Новоград-Волинському районі тривають футбольні турніри «Герої не вмирають», присвячені пам’яті загиблих учасників АТО.
Турнір, який проходив в с. Майстрів в суботу, 12 вересня, відбувся на честь Віктора Козака.
Козак Віктор Олександрович – народився 27 березня 1973 р. в с. Майстрів. Служив у підрозділі 144-го окремого батальйону РХБ захисту на посаді командира машини РХБЗ. Мав звання старшого прапорщика. Загинув 15 лютого 2015 р. під час супроводу колони, яка йшла польовою дорогою з смт. Луганське до міста Дебальцеве, потрапивши у засідку поблизу села Нижнє Лозове. Вдома залишилися батьки, брат та донька. Похований 6 березня 2015-го в Майстрові.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Интересное

У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру — Новости Житомира

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та начальників територіальних органів  в областях нижчого рівня. Всього відкрито 310 вакансій, з них – 19 у Житомирській області. Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабінету Міністрів України. «Кадрові конкурси розпочнуться