Последние новости
Главная / Новости / Житомирська облрада разом із регіоналами беруть під контроль обласний центр крові — Новости Житомира

Житомирська облрада разом із регіоналами беруть під контроль обласний центр крові — Новости Житомира

Житомирська облрада разом із регіоналами беруть під контроль обласний центр крові
Житомирська облрада разом із регіоналами беруть під контроль обласний центр крові Сьогодні, 19:31 Затвердження нового статуту санаторію «Дениші» – не єдина темна справа, яку планують втілити в життя депутати обласної ради на найближчій сесії. Керівництво обласної ради має намір провести через сесійну залу ще один скандальний проект.
Нагадаємо, що 27 серпня в публікації на сайті «Житомир-онлайн» йшлося про те, що обласний центр крові контролюватиме кіпрська компанія «Біофарма». Диму без вогню не буває і ми в черговий раз підтверджуємо оприлюднені факти.
У розпорядженні нашого сайту з’явилися документи, які доводять, що голова облради Віталій Француз та його заступник Руслан Годований мають намір провести на сесії велику аферу. Дивно, що житомирські журналісти не звернули увагу на перелік проектів рішень, які готуються на розгляд 33-ї сесії.
Так, ще 11 серпня на офіційному веб-сайті обласної ради було опубліковано проект рішення «Про припинення комунальної установи «Житомирськй обласний центр крові» Житомирської обласної ради шляхом перетворення». Пересічного жителя області без юридичної освіти текст документу не мотивує на роздуми.
Гірка правда, прихована в рядках документу, не може залишити байдужими тих, хто на морозі через Революцію Гідності привів до влади псевдодемократів Віталія Француза та Руслана Годованого, поранених бійців, які проливають свою кров на сході України, донорів, котрі готові в будь-який момент рятувати життя і всіх нас, адже ніхто не застрахований від втрати крові. Звучить примітивно, але головний монополіст на червону рідину, яка дає людині шанс на життя, стає заручником політичних інтриг.
Згідно із текстом проекту рішення, обласний центр крові поділять на три нерівні частини. Так, 60% отримає товариство з обмеженою відповідальністю “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”, 30% – Житомирська обласна рада, 10% – фізичні особи – працівники цієї комунальної установи. Саме ці три сторони візьмуть участь у створенні товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирський обласний центр служби крові».
За працівників центру крові рішення прийняли три людини які увійшли до складу комісії з припинення діяльності установи: головний лікар Анатолій Чугрієв, головний бухгалтер Тетяна Комарова та начальник господарсько-обслуговуючого відділу Лариса Сарновська (це вказано в додатку до проекту на сайті облради). Без особливих амбіцій вони погодилися на найменшу частку – скромні 10%. Проте, не все так безневинно. За інформацією наших джерел, головному лікарю Анатолію Чугрієву пообіцяли заробітну плату до 50 тис. грн.
Із текстом проекту рішення можна ознайомитися тут.
Монополістом обласного центру служби крові буде ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ». Місцезнаходження товариства – м. Біла Церква Київської області. А от серед засновників є кілька цікавих персонажів. Так, це НІОБЕРА ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД (адреса засновника: 1095, Республіка Кіпр, місто Нікосія, Лампусас,1, КІПР Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 13852500.00).
Далі бачимо, що власниками істотної участі та водночас кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) є: Ремез Валерій Васильович і Єфименко Костянтин Олексійович. Керівник загальних зборів учасників – Плотнікова Оксана Миколаївна.
Тепер з’ясуємо, хто є хто у ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ».
Валерій Ремез – нардеп від блоку Литвина, член комітету Верховної Ради з питань освіти і науки.
Костянтин Єфименко – був Міністром транспорту і зв’язку та заступником Міністра інфраструктури в уряді Азарова.
Оксана Плотнікова – працювала заступником Міністра транспорту і зв’язку та Міністра інфраструктури часів Януковича, а потім була гендиректором «Укрпошти».
Всі троє – колишні регіонали, але це аж ніяк не стримує керівників Житомирської облради кинутися в їхні міцні обійми.
А тепер про 30%, які залишаються обласній раді. Це небагато, але й немало. Більше того, просто ідеальний варіант заробити гроші перед місцевими виборами і витратити їх на те, щоб знову потрапити в облраду.
Головна жертва цих баталій – обласний центр крові. За словами фахівців у галузі медицини, в умовах військовий дій в Україні на заклад покладені важливі мобілізаційні завдання. Відтак, передача його в приватні руки загрожує національній безпеці України.
Більше того, поки в у столиці декларують доступність медицини, у Житомирі це гасло розбивають в пух і прах. Якщо базу крові в нашій області контролюватиме приватна структура, то й вона автоматично підніме вартість своїх послуг. Паралельно з’являться важелі для махінацій і як наслідок – жителі області, яким потрібна буде кров, стануть заручниками масшабного перерозподілу грошових потоків.
У цій ситуації потрібно розставити всі крапки над «і». Дискредитовані Віталій Француз та Руслан Годований повинні дати публічні пояснення, чому впускають на Житомирщину приватну фірму, засновник якої знаходиться на Кіпрі, а в Україні її контролюють колишні регіонали.
Після такої афери голова облради та його заступник, аби зберегти своє амплуа народних обранців, мають просто піти у відставку ще до жовтневих виборів. В іншому випадку вони на власному досвіді переконаються, що історія повторюється по спіралі. Ті, хто прийшли до влади під час Революції Гідності, мають гідно її залишити. Інакше, Віталія Француза та Руслана Годованого чекає добре відомий, хоч і неприємний сценарій – зеленка в обличчя на очах у колег та коридор ганьби.
Таким діям посадовців дадуть оцінку правоохоронні органи і громада області. Люди не обов’язково прийдуть із вилами чи шинами під будівлю облради. Вже 25 жовтня їхня маленька галочка в бюлетені може поставити хрест на великій політичній кар’єрі Віталія Француза та Руслана Годованого.
Шкоду від передачі у приватну власність стратегічного для охорони здоров’я закладу не можна порівняти із користю від національних прапорців, які Руслан Годований минулими вихідними роздавав дітям у Чуднові. Це аж ніяк не красить депутата від фракції «Батьківщина», яка декларує порядність, честь і справедливість. А тим більше, Віталія Француза від фракції «Народний фронт», що є проектом Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.
Опубліковані матеріали – це лише частина правди про те, що відбувається в обласній раді. У цій ситуації найбільше вражає цинізм Віталія Француза та Руслана Годованого, які ще наважуються зустрічатися з громадою розповідати про те, скільки вільних залишків в обласному бюджеті вони розподілять.
Ми отримуємо лише крихти, як грошей, так і правди. У реальному житті наші податки зі знецінених зарплат осідають в кишенях чиновників. Правда ж вражає, тому її приховують. Нас лякають війною, тарифами, цінами, забирають військовий збір і переконують, шо головні докази патріотизму – це вишиванка і національний прапор. І все це відбувається тоді, коли проливається кров наших захисників, якої незабаром може не вистачити для їх порятунку.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"