Последние новости
Главная / Новости / У сільській хаті в Житомирській області наркоманка з 13-річним стажем облаштувала лабораторію — Новости Житомира

У сільській хаті в Житомирській області наркоманка з 13-річним стажем облаштувала лабораторію — Новости Житомира

У сільській хаті в Житомирській області наркоманка з 13-річним стажем облаштувала лабораторію
У с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області у приватному будинку працівники міліції виявили обладнання, інгредієнти та готову наркотичну речовину, яку самостійно виготовляла 33-річна жінка.
Про це йдеться в повідомленні на сайті УМВС України в Житомирській області.
«Під час обшуку правоохоронці вилучили з будинку та підсобних приміщень спеціальні ваги, колби, 13 шприців з розчинами, а також білий порошок вагою близько 120 г, за попередніми даними – амфетамін. Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС», – повідомляють на сайті.
«Уже зайшовши до веранди, ми побачили специфічне обладнання, яке використовується для виготовлення наркотичних засобів. Одна із мешканок будинку, 33-річна жінка, визнала, що це все належить їй. За її словами, вона тривалий час вживає наркотики та самостійно займалася виготовленням забороненої речовини», – розповідає заступник начальника Черняхівського РВ УМВС Володимир Гаврилюк.
На відео жінка зізнається, що вживає наркотичні речовини 13 років.
У рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, правоохоронці з’ясовують походження та призначення хімічних речовин та обладнання, а також, чи не займалась підозрювана збутом наркотиків. Відтак у подальшому можлива перекваліфікація правопорушення. Затриманій може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі, – повідомила прес-служба.
Фото та відео з сайту УМВС України в Житомирській області.

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для