Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль
У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль Сьогодні, 10:13 У Бердичеві двоє хлопців викрали автомобіль, але тішилися недовго, бо їх затримала міліція.
До міськвідділу міліції звернувся 20-річний бердичівлянин із повідомленням про викрадення його автомобіля «ІКСО SAMAND».
Детально розпитавши власника транспортного засобу про обставини, правоохоронці розпочали розшукові заходи. Так, співробітники міліції встановили, що кримінальне правопорушення вчинили двоє місцевих жителів віком 18 та 19 років. Викрадену автівку в них вилучили.
Парубкам загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України