Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль — Новости Житомира

У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль
У Бердичеві двоє парубків викрали автомобіль Сьогодні, 10:13 У Бердичеві двоє хлопців викрали автомобіль, але тішилися недовго, бо їх затримала міліція.
До міськвідділу міліції звернувся 20-річний бердичівлянин із повідомленням про викрадення його автомобіля «ІКСО SAMAND».
Детально розпитавши власника транспортного засобу про обставини, правоохоронці розпочали розшукові заходи. Так, співробітники міліції встановили, що кримінальне правопорушення вчинили двоє місцевих жителів віком 18 та 19 років. Викрадену автівку в них вилучили.
Парубкам загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"