Последние новости
Главная / Новости / Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій: Задимлення у Житомирі – наслідок пожеж у навколишніх селах — Новости Житомира

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій: Задимлення у Житомирі – наслідок пожеж у навколишніх селах — Новости Житомира

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій: Задимлення у Житомирі – наслідок пожеж у навколишніх селах
Задимлення у Житомирі пов’язане із пожежами в навколишніх селах.
Про це 2 вересня перед початком засідання міськвиконкому повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.
«Задимлення у Житомирі є наслідком пожеж, які відбуваються у селах, що знаходяться навколо нашого міста. Ті пожежі, які зафіксовані на території міста Житомира, не можуть спричинити таких наслідків, тому що вони оперативно локалізуються і ліквідуються. Найбільша пожежа, яка зафіксована у нас на відкритій місцевості це на вулиці Саєнка – 300 кв м, це трава згоріла. Я звернувся до членів виконкому, щоб вони звернулися до голови ОДА, аби той доручив головам РДА в прилеглих до міста населених пунктів оперативно реагувати на ці пожежі, аби нам вберегтися від цих негативних наслідків. Є відомчі лісові масиви на яких також відмічається загорання», – сказав Дідківський.
В.о. міського голови Любов Цимбалюк повідомила, що через два дні очікується дощ.
«За прогнозами синоптиків через два дні ми очікуємо дощі, і сподіватимемося, що ця ситуація вирішиться», – сказала Цимбалюк.
На черговому засіданні присутні 33 члени виконкому з 43. У порядку денному всього , з них 22 – «дитячі».
Як повідомляв , з 26 серпня у Житомирі міста. Фахівці СЕС повітря та і рідше виходити на вулиці.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"